ПАРТИЗАН СЕ ПОЈАЧАО: Ренфро у црно-белом
21. 12. 2018. у 11:47
Некадашњи бек Барселоне договорио је сарадњу с клубом из Хумске
Алекс Ренфро фото: Н. Параушић
Партизан је пронашао дуго тражено појачање на бековским позицијама.
Како сазнаје специјализовани портал “Basketball sphere”, некадашњи кошаркаш Барселоне Алекс Ренфро је нови играч клуба из Хумске.
Американац с босанскохерцеговачким пасошем у досадашњој каријери носио је, између осталих, опрему Риге, Загреба, Ваљадолида, Бамберга, Басконије, Албе, Бајерна, Барселоне и Галатасараја, а у екипу Андрее Тринкијерија стиже после полусезоне у Манреси.
Искусни бек је имао сјајну ролу у једном од најпријатнијих изненађења овосезонског издања Ендеса лиге. Кошаркаш који је 2015. године са селекцијом БиХ био учесник шампионата Европе, одиграо је дресу Манресе 12 утакмица са учинком од 14,5 поена, 5,8 асистенција и индексом корисности 18,2.
blago
21.12.2018. 11:59
penzionerima????
Samo stranci u svim klubovima.Nema nigde domaćeg igrača da mu se ukaže poverenje. Na mesto pjela stranci u Zvezdi, Partizanu i FMP. Džile ne može bez crnaca (stranaca). Pecarski traži drugu sredinu gde ćeš da igraš.
@Marko B. - U startnih 5 su Vanja, Zagorac i Gagić. Nije to tako loše.
Realno, smejurija od igrača!
E sad su limenke stvarno gotove!
Коментари (7)