МИЛАН НЕЋЕ СРБИНА; Леонардо: Преговора није ни било, Сергеј је прескуп

Танјуг

17. 08. 2018. у 16:11

Спортски директор Милана Леонардо изјавио је данас да је разговарао са Матејом Кежманом, али да преговори око доласка Сергеја Милинковића-Савића никада нису ни започели

МИЛАН НЕЋЕ СРБИНА; Леонардо: Преговора није ни било, Сергеј је прескуп

Спортски директор Милана Леонардо изјавио је данас да је разговарао са Матејом Кежманом, али да преговори око доласка Сергеја Милинковића-Савића никада нису ни започели, из једноставног разлога што је српски репрезентативац прескуп.

"Не кријем да сам причао са његовим агентом Кежманом, али од почетка смо знали да је он веома скуп и недукочив за нас због ситуације са УЕФА иоко финансијског фер-плеја. Код нас је сваки долазак повезан са одласцима", изјавио је Леонардо на промоцији тројице последњих појачања Темуи Бакајока, Давида Ласкалта и Самјуела Касталеха.

Медији су претходних дана писали да је Милан понудио Лацију 40 милиона Лацију за Милинковић-Савића одмах, плус 80 наредног лета.

Очигледно, српски фудбалер ће после свега остати бар још једну сезону у Риму, али извесно са бољом платом.



Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (9)

kaala

17.08.2018. 16:59

Sve je jasno oko Sergeja , zbog njega je muslin smenjen, po onome sto se videlo na terenu , mozda bi uspeo u opstinskoj ligi .kezman krstajic partizanovci, sve se vrti oko novca. Prijovic koji je sam odveo reprezentaciju u Rusiju da ne zaigra ,a da celnici nemaju obraz fuuuuj.

Miki

17.08.2018. 17:00

Pa to je svima normalnima jasno da taj neće nigde više preći a uskoro će i iz Lacija biti pozajmljen u neki niži rang. Sve smo videli na SP.

zile

17.08.2018. 17:03

Kakav bre SMS,vec godinu dana ga selite u neki veliki klub, a pre ce Partizan prodati Sumu u Real nego da neko da te pare za ovog polufudbalera.

Birokrata

17.08.2018. 18:04

Muslin je morao da plati ostavkom operaciju podizanja cene ovoj laznoj igrackoj velicini. Bravo za Kezmana, potkupljive novinare, FSS i njegove uspesne funkcionere. Ziveo Bananistan!

неимени

17.08.2018. 18:59

Наивна кежмана ће да потроши све паре на лажне вести. Овоог смсија кад видим одмах се сетим кокеза и слелктора махмута. А њих кад се сетим онда опсујем.

100.000.000 LIRA, NI SLADOLED VISE

17.08.2018. 21:44

Cim Sergeja prodaju Novosti i Kezman, znao sam da od toga nema nista.