SUKOB SA MIHAJLOVIĆEM: LJajić odlazi iz Torina
15. 12. 2017. u 12:07
Prema pisanju “Tutosporta” Adem će u januaru otići u redove napolija ili Milana koji su spremni da plate između 15 i 20 miliona evra
Adem Ljajić Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Srpski fudbalski reprezentativac Adem Ljajić napustiće u januaru ekipu Torina i preseliti su u Napoli ili Milan, prenosi Tutosport.
Kako se navodi, posle najnovijeg sukoba sa trenerom Sinišom Mihajlovićem uoči utakmice protiv Lacija kada je "preseljen na tribine" Ljajić je na izlaznim vratima kluba, a Napoli i Milan spremni su da plate između 15 i 20 miliona evra za transfer.
PROČITAJTE JOŠ: Mihajlović potvrdio: Ljajić na tribinama zbog lošeg ponašanja
Ljjajić nikako da se stabilizuje na Apeninima, ako pređe u Napoli ili Milan biće mu to peti klub, nakon Fiorentine, Rome, Intera i Torina.
PROČITAJTE JOŠ: DONARUMA SE RASPLAKAO: Navijači Milana vređali mladog golmana
On je ove sezone odigrao 15 utakmica i postigao tri gola.
Marko
15.12.2017. 13:06
Decko je idiot. Klasican primer kako temperament moze da unisti karijeru.
Ljajo bezi od tog iskompleksiranog i nevaspitanog Mihajlovica.Ti si ubedljivo najbolji ofanzivni veznjak koga Srbija trenutno ima i nemoj dozvoliti da ti karijeru unistava covek iz Borova sela.
@crno-beli svet - krajnje je vreme da naucis himnu
Stize na 6 meseci u Partizan 100% pa Mitrovic Rukavina Obradovic Petrovic
miha je kompleksas a limitiran trener...
Komentari (6)