Srpski reprentativac Aleksandar Mitrović je nezaustavljiv. Mitrović je ponovo bio strelac za Fulam. Srbin je dao gol protiv Derbija u 71. minutu za 1:1. Kamara je centrirao, a Mitrović uhvatio volej i, naravno, pogodio metu, što je na kraju i bio konačan rezultat.

Posle prvih 45 minuta na semaforu je stajalo 0:0, ali je prvi gol viđen već na samom startu drugog poluvremena. Nakon što je Veghorn oboren u kaznenom prostoru rivala, trener-igrač Derbija Vejn Runi stavio je loptu na belu tačku. Namestila se legenda Mančester junajteda, a onda hladnokrivno, popularnom "panenkom", matirala golmana gostiju.

A onda je Mitrović postigao gol za konačnih 1:1. Srbin je sjajan niz od pet uzastopnih mečeva u kojima je tresao mreže posle oporavka od povrede prekinuo u prošlom kolu u neočekivanom porazu Fulama od Barnslija (0:3), ali večeras je nastavio neverovatnu seriju.