PREKINITE SA NAPADIMA NA MOJE DETE: Ispovest majke maloletnice koju je na konferenciji spominjala Marinika Tepić (VIDEO)

Andrijana Nešić

12. 05. 2021. u 21:57

BISERKA Jakovljević, majka maloletnog deteta koje ja danas na konferenciji za novinare spominjala Marinika Tepić, izašla je u javnost i pozvala sve da njenu porodicu ostave na miru.

ПРЕКИНИТЕ СА НАПАДИМА НА МОЈЕ ДЕТЕ: Исповест мајке малолетнице коју је на конференцији спомињала Мариника Тепић (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Podsetimo, nakon konferencije koju je održala Tepić, ispostavilo se da je laž da je telefon njen već je telefon osobe koja je u kampanji radila za jednu opozicionu grupaciju i koja je pokušala da uceni Biserku.

Majka je prijavila policiji koja je reagovala i ta osoba je uhapšena a njen telefon zaplenjen. Majka moli Mariniku Tepić da ostavi na miru njenu porodicu i da prestane da laže i da je  zloupotrebljava za sticanje jeftinih političkih poena.

Kako to izgleda pogledajte na priloženom video-snimku:

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (1)

BRISEL ODMAH KRENUO SA UCENAMA: Mađaru stiglo 27 zadataka od EU