PRAVO DRUŠTVO: Zorana Mihajlović objavila sliku ljubimaca (FOTO)
RETKE trenutke predaha od posla na mestu potpredsednice Vlade i ministarke rudarstva i energetike, Zorana Mihajlović najradije provodi u svom domu, gde joj u opuštanju pomažu i kućni ljubimci, kojih ima čak - troje, i to dva psa i jedna mačka.
Foto Tanjug
Tako je ministarka "okačila" na "Instagramu" fotografije životinjskih članova porodice kako uživaju u nedeljnoj idili.
- Moji Sunce, Momčilo i Mačkica - napisala je Mihajlovićeva ispod fotografija.
Foto privatna arhiva
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)