OGLASIO SE I VESIĆ: Predsednik Vučić je bio u pravu kada je pred put u Vašington rekao da očekuje iznenađenje!
ČLAN predsedništva SNS-a, Goran Vesić, oglasio se povodom najnovijih informacija o toku razgovora u Vašingtonu.
Foto: N. Skenderija
- Predsednik Vučić je bio u pravu kada je pred put u Vašington rekao da očekuje iznenađenje na pregovorima. Sastav prištinske delegacije i broj njihovih medija koji se nalaze u Vašingtonu jasno govori da su Albanci znali šta će nama biti ponuđeno u Vašingtonu.
- Oni koji su pripremili ovo iznenađenje zaboravili su da u ime Srbije pregovara Aleksandar Vučić. Sa Vučićem nema razgovora o našoj nacionalnoj časti i interesima. Nije on Boris Tadić koji je pristajao na sve i svakome se izvinjavao.
- Predsednik Vučić je danas pokazao da ne pristaje na ultimatume i da sa Srbijom može da se razgovara samo na ravnopravnoj osnovi bez uslovljavanja i pretnji. Zato je važno da čitava Srbija stane iza predsednika Vučića jer on vodi tešku bitku za sve nas!- napisao je Vesić.
Preporučujemo
NOVINARKA SRPSKOG POREKLA IZ BELE KUĆE POTVRDILA: Pred Srbiju stavljen ultimatum!
03. 09. 2020. u 18:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)