NOVI MANDAT ISAILOVIĆU: Krupanj dobio novi sastav Skupštine opštine
KRUPANj je dobio novi sastav Skupštine opštine na čijem je čelu, sada Zoran Zarić (SNS), a njegov zamenik je Rade Grujić (SPS), predsednik opštine, iz pretprošlog mandata, iz reda socijalista.
Foto: V. Mitrić
Mada su naprednjaci u lokalu bili opozicija, državna vlast je, posle poplava, ne samo obnovila ono što su poplave odnele, već i uložila u infastrukturu, od puteva do lektrične energije, vode i telefonskih veza, po mnogi procenama, više nego sve predhodne vlasti zajedno.
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, počasni je građanin te opštine, gde je za predsednika, opet izabran akademski glumac Ivan Ivanović (SNS), čiji je zamenik Vesna Marjanović, koja je na toj funkciji bila i predhodne četiri godine.
Zanimljivo je da je i deda, po majci, starog novog predsednika Isailovića, Lazo Kostadinović, bio je, u vreme komunizma, predsednik opštine Krupanj, a na čelu SO Krupanj, u višestranačju, bio je njegov otac, Božidar Isailović.
Preporučujemo
SA JAGODNjE SIJA SLAVA SRPSKA: Bogomolja na Mačkovom kamenu obeležila krsnu slavu
02. 08. 2020. u 11:53
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)