NEOBIČAN HOBI BALŠE BOŽOVIĆA: Krenuo na časove grnčarstva
FUNKCIONER Demokratske stranke Balša Božović ima neobičan hobi, koji je neko vreme zbog politike zapostavio. Reč je o jednom od najstarijih zanata - izradi predmeta od gline.
BALŠA BOŽOVIĆ
Božović je nedavno rešio da se vrati ovoj pasiji, pa je ponovo predano krenuo na časove grnčarstva. Na svom instagram-profilu objavio je fotografiju na kojoj se vidi kako se vešto hvata ukoštac sa pečenom glinom.
Preporučujemo
OLIVER VARHELjI HVALI POGAČU: Evropski komesar domaćinski poslužen u Misiji Srbije u Briselu
18. 07. 2020. u 07:26 >> 14:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (1)