ĐILAS: Mi izlazimo na izbore kad god da budu i bez obzira na blokadere "studente"
PREDSEDNIK Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas poslao je jasnu poruku: mi izlazimo na izbore kad god da budu i bez obzira na (blokadere) "studente"!
Foto: Printskrin
Đilas je u emisiji “Utisak nedelje” da opozicija nema komunikaciju sa blokaderima plenumašima zato što plenumaši ne žele tu komunikaciju.
- Oni će praviti svoje političke stranke i kada budu poslanici na njih niko neće moći da utiče! Opozicione stranke im se neće povući! Ako je (takozvani) studentski pokret, kao politička snaga u ovoj zemlji protiv jedinstvene liste, onda, jednostavno, to neće moći da bude realizovano - rekao je Dragan Đilas.
Podsetimo, Đilas je takođe izvređao plenumaše na "pristojan način". On je poručio da blokaderi plenunaši nemaju dovoljno ni iskustva ni znanja jer nisu završili školu.
(Alo.rs)
BONUS VIDEO: Opšti rat blokadera
Preporučujemo
"NIJE MI GA ŽAO, SAMO KONSTATUJEM...." Jovanov o svađi blokadera i Đilasa
23. 03. 2026. u 08:01
OPŠTI RAT BLOKADERA! Đilas: Oni su neobrazovani, bez ikakvog iskustva u životu (VIDEO)
23. 03. 2026. u 07:10
"ZNAM JER JE SMRAD!" Plenumaši se nakon gostovanja u Utisku nedelje ostrvili na Đilasa
23. 03. 2026. u 07:02
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)