"TO NIJE KROV NAD GLAVOM, VEĆ MESTO GDE SE UČI I STUDIRA" Vučević o haosu koji su blokaderi ostavili za sobom na Filozofskom
LIDER Srpske napredne stranke i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević naglasio je da fakultet nije krov nad glavom već mesto gde se uči i studira, komentarišući incidente i stanje koje su blokaderi ostavili za sobom u ovoj instituciji.
Foto V. Danilov
- Ovo je skandal za Filozofski fakultet, ušao je dekan i zatekao svinjac. To nije krov nad glavom, to je mesto gde treba da uče, da studiraju i da se druže, a ne da spavaju i okupiraju. Još mi je gore haos koji sam video unutra, taj haos, neodržavanje higijene i uništavanje zgrade. Njihove zgrade ako hoćete jer tu treba ta deca da studiraju. Neverovatne stvari. I sada će Bačulov, Pogačar i ostali propali političari sad da izbace dekana sa svog fakulteta. Oni nisu prošli pored tog fakulteta, nemaju dve pročitane knjige. Šta oni imaju s Filozofskim fakultetom? - izjavio je Vučević za Pink.
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
TRAGAČ IZ "POTERE" SE SRUŠIO NA POD USRED EMISIJE: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)