BLOKADERKA PRIZNALA: Mi blokaderi smo podeljeni oko toga da li je Kosovo deo Srbije!
OLjA Bećković je upitala blokaderku "koje su teme koje se nameću a koje vas dele?"
Foto: Printskrin
Milica Marjanović - blokaderka sa Fakulteta tehničkih nauka: "To su teme kao što su da li nositi EU zastave ili zastave Rusije, da li sa Kosovom ili bez Kosova, da li je Srebrenica genocid ili nije genocid...da bismo o tim nekim temama govorili, mi prvo treba da počistimo svoje dvorište!" Znači, za blokadere južna srpska pokrajina Kosovo i Metohija nije "naše dvorište"? Postoje podele oko 7 toga da li je KiM deo Srbije? Postoje podele oko toga da li je Srbija počinila genocid u Srebrenici?
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)