MILOŠ JOVANOVIĆ: "Moj cilj je da dovedem Srbiju do usijanja da bih postao ministar u prelaznoj vladi!" (VIDEO)
PREDSEDNIK Demokratske Stranke Srbije Miloš Jovanović priznao je svoj pravi cilj.
Foto: Tviter printskrin/Detektor laži
Miloš Jovanović: "Na pretposlednjem sastanku je urađena jedna važna stvar - strateški dogovor o tome da je prelazna vlada jedino rešenje! Ja mislim da ta prelazna vlada treba da bude politička a da eksperti budu na nižem nivou."
Voditeljka: "Jeste li Vi spremni da uđete u tu Vladu kao ministar?"
Miloš Jovanović: "Apsolutno, nikakav problem nemam! Pa ne, nego kako mislite? Meni je sada jedini cilj da dovedemo zemlju do tog stepena usijanja da Aleksandar Vučić nema kud nego da prihvati prelaznu vladu!"
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (22)