"ZAVLADALA MODA DA SE SLAVI NERAD, ZATO SAM POSETIO PRAVE RADNIKE": Vučić sa radnicima Gradske čistoće (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić posetio je večeras radnike Gradske čistoće.
Foto: Printskrin
- U našoj zemlji, a i u svetu, zavladala neka nova moda da se slavi nerad, a ne rad. Zato sam večeras odlučio da posetim prave radnike, ljude koji se bore za sve nas i koji svoj posao obavljaju u najtežim uslovima. Ponosan na njih i srećan što sam neko vreme mogao da provedem sa ovim divnim ljudima - napisao je Vučić na Instagramu.
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (34)