ONI ŽIVE NA TRAGEDIJAMA U SRBIJI: Vučić o opozicionim i tajkunskim medijima

Новости онлајн

24. 01. 2025. u 19:22

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oraćajući se na skupu za forniranje narodnog pokreta za nardod i državu u Jagodini osvrnuo se i na masakr u Duboni i Malom Orašju.

ОНИ ЖИВЕ НА ТРАГЕДИЈАМА У СРБИЈИ: Вучић о опозиционим и тајкунским медијима

Foto Novosti

Nemaju šta da vam ponude, žive na tim nesrećama i tragedijama. Ja sam večeras posebno emotivan, rekao sam vam jedan razlog, a onda sam video moje prijatelje koji su izgubili decu u napadu onog monstruma Blažića. Oni su naša braća, došao sam da im izjavim saučešće, a na kraju smo se zajedno isplakali. Još jedno dete stradalo ni krivo ni dužno, a ti ljudi trpe svoj bol. Sami su došli, nisam ih ni pozvao, kažu da su hteli da dođu, uplašila se Srbija napada. Gandi je rekao strah je ubica duše, zato sam vam zahvalan jer ste pokazali koliko hrabrosti i morala, časti, ponosa i dostojanstva imate u ovim trenucima - naveo je predsednik.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

EPSKI SKANDAL: Isplivao snimak, žreb za Svetsko prvenstvo namešten!? (VIDEO)