PRVI ZNACI “VOJVOĐANSKE PLATFORME”: Na ovo je Vučić upozoravao (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić upozoravao je da če krenuti predstavljanje takozvane vojvođanske platforme, a prve naznake toga već su krenule da se javljaju.
Foto: Tanjug/Jadranka Ilić
- Zato ćete videti već, 11. januara očekujemo, novo predstavljanje, prvo predstavljanje, malo će to krijući da urade, ali će biti svima jasno. Prvo predstavljanje takozvane vojvođanske platforme u kojoj će učestvovati i deo studenata predvođenih Milom Pajić pod direktnom palicom Dinka Gruhonjića i svih ostalih i ta "vojvođanska platforma" bi trebalo bi da oduzme Srbiji onu vrstu vlasti koja ima na svojoj teritoriji ne računajući Kosovo i Metohiju - ovo su reči upozorenja predsednika Republike, a prve znake toga što je počelo da se pojavljuje pogledajte na priloženom video-snimku:
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (28)