"ĐILAS POTVRDIO DA JE LOPOV" Brnabićeva: Stranka mu se raspada, ali su svi ostali, osim njega, krivi
DRAGAN Đilas uvek nekog i nešto drugo krivi za neuspeh svoje stranke, izjavila je predsednica Skupštine Ana Brnabić.
Foto: TANJUG/ RADE PRELIĆ
- Đilas je potvrdio sve što je Pernat rekla, a što smo naknadno čuli i od Irene Živković. Zloupotrebili su, dakle, dva potpisa, a ne jedan. Priča se da je i više. Videćemo. Đilas je ovim što je napisao potvrdio da je lopov. Samo je pojasnio - lopov sam, a ne razbojnik. Nisam falsifikovao, nego sam iskoristio deponovan potpis bez odobrenja. Tako i tokom 10 godina vlasti - nisam ukrao, već sam dodelio sebi i svojim firmama. A to da se ja radujem što oni više nisu najjača opoziciona stranka već tek treća po veličini - čista glupost. Meni su oni svi isti. Bez mnogo razlike. Samo nijanse. Ovaj što je sada lider opozicije je obećao 1.000 evra građanima pred izbore, znajući da laže, samo da dobije koji glas. Isti. Bivši DOS. Konačno, Đilas uvek nekog i nešto drugo krivi za neuspeh svoje stranke - kriva sam ja, kriv Aleksandar Vučić, uništava ih Bulatović, kriv SNS, izborni uslovi, kriva EU, Kristofer Hil i svi ostali od kineskog predsednika do UAE, samo on nije kriv. Stranka mu se raspada, ali su svi ostali, osim njega, krivi. Zato se i raspada, a verujem da će se tek raspadati. Meni je svejedno. Ja radim za Srbiju, a ne protiv bilo koje stranke. Uopšte me ne zanimaju. I to sam u politici naučila od
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (17)