KAKAV PREVARANT: Miloš Jovanović bi u front protiv Rio Tinta koji je u Srbiju doveo njegov Vojislav Koštunica!
MILOŠ Jovanović, Đilasov lažni desničar, izneo je stav gostujući u emisiji na televiziji N1, da bi trebalo formirati front protiv kompanije Rio Tinto u Srbiji. Nije spomenuo da je Rio Tinto u Srbiju doveo upravo njegov Vojislav Koštunica.
Foto: Printscreen/Tviter
- Ja sam za to da svi zajedno uđemo u front protiv Rio Tinta, mislim da će to biti jedan od razloga pada ovog režima! - rekao je Jovanović.
Podsetimo, predsednik Vučić istakao je u jednom od svojih obraćanja da je Rio Tinto došao u Srbiju 2004. godine, dok su na vlasti bili Koštunica, Tadić i Đilas. Tokom perioda od 2004. do 2012. godine, Rio Tinto je dobio 9 dokumenata od vlasti i uspeo je da promeni Zakon o rudarstvu kako bi stekao pravo eksploatacije rude, naveo je tada Vučić.
Preporučujemo
JOVANOV PORUČIO MILjUŠU: Da se zahvališ Neveni Đurić što ti je održala čas...
20. 06. 2024. u 10:28
JAD I BEDA! Boris Tadić dotakao dno: "Svesrpski sabor je primitivan" (VIDEO)
15. 06. 2024. u 13:51
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)