VUČIĆ: Ako 100 zemalja ne bude glasalo protiv nas, sešću i plakati, ne od sreće, nego od ponosa
PREDSEDNIK Republike Srbije, Aleksandar Vučić, gostujući na RTS-u osvrnuo se i na to koliko zemalja ima pravo da glasa o sramnoj rezoluciji o Srebrenici.
Foto: RTS/printskrin
- 190 zemalja ima pravo glasa. Ekvador, Venecuela i Avganistan nisu platili članarinu i neće moći da glasaju, a prve dve bi bile na našoj strani. Ako 100 zemalja ne bude glasalo protiv Srbije, sešću i plakati, ne od sreće, nego od ponosa.
Preporučujemo
Siniša Mali u emisiji Hit Tvit: Njihov cilj nije da se sruši Aleksandar Vučić već da se sruši Srbija
03. 05. 2026. u 21:03 >> 22:48
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)