SKANDAL - ĐILASOV IDEOLOG OBEĆAVA: Ako srušimo Vučića, srušićemo odmah i patrijarha, a razbićemo SPC da je više niko nikad ne sastavi
ĐILASOV ideolog Slobodan Stupar uputio je pretnje Srpskoj pravoslavnoj crkvi i obećao da će je pocepati kada padne Aleksandar Vučić.
Foto: Printskrin/Detektor laži
- Kad padne AV pašće i Porfirije - sve patrijarh radi da tako i završi. Pocepaće se SPC kao što su sve druge pravoslavne nakon pada vojne hunte ili komunističkih režima. Previše su bile vezane za "službe" kao i ova naša sad, i samo je pitanje kako i na koliko delova će se raspasti - napisao je on.
Foto: Tviter
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (25)