POSTOJE DVE OPCIJE - "SRBIJA NE SME DA STANE" I ĐILASOVE LISTE: Predsednik Vučić o izborima
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je u jutarnjem programu na TV Hepi govorio o izborima i istakao da je za ljude važno da znaju da će se sve liste ujediniti.
Foto: Printscreen/TV Hepi
- Videćemo na izborima, važno je da ljudi znaju da će se sve liste ujediniti. Postoje dve opcije, za listu Srbija ne sme da stane i za neku od Đilasovih lista. Na kraju se sve svodi na isto, to više i ne kriju. Danas imamo skup u Užicu, pre toga ću obići sina koji živi sa majkom u Čačku, i Zlakusu kod Užica, onda idem dva dana izvan zemlje, državne obaveze. Onda ćemo u subotu da napravimo izborni skup u Areni. Da zahvalim svima na podršci. Mi ako izgubimo, mi ćemo da priznamo rezultate i prepustimo stručnjacima ispod Đilasovog šinjela da vode državu, nemamo problem sa tim, a ako dobijemo poverenje naroda, mi ćemo da uradimo sve ono što smo obećali - rekao je predsednik Vučić.
BONUS VIDEO: VUČIĆ JE ŽRTVA MEDIJSKOG TERORA - Više od 110 sati negativnog programa o predsedniku
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (97)