VUČIĆ JE POSLE OVE REČENICE DOBIO APLAUZ U UN: Principi se ne menjaju od jedne okolnosti do druge
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić dobio je aplauz govoreći na sednici Generalne skupštine UN kada je govorio o principima.
Foto: Printskrin
- Principi se ne menjaju od jedne okolnosti do druge, principi se ne primenjuju samo za snažne, već za sve. Ako to nije slučaj, onda više nema principa - rekao je Vučić.
On je objasnio da veruje da u modernom svetu ili će biti principa i ista pravila će važiti za sve ili, kao svet ćemo završiti u najvećim podelama u istoriji, u najtežim konfliktima i u problemima sa kojima nećemo moći da se izborimo.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (100)