DODIK SE UPISAO U KNJIGU ŽALOSTI: Saosećamo sa porodicama poginulih
05. 05. 2023. u 16:28
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik upisao se u Knjigu žalosti u Generalnom konzulatu Srbije u Banjaluci, povodom ubistva osmoro učenika i radnika obezbeđenja u beogradskoj Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u sredu ujutru.

Foto: Tanjug
- To je posledica savremenog načina života - naveo je Dodik i dodao da u ovim danima tuge, saoseća sa porodicama poginulih i svim ljudima u Srbiji.
Poručio je da svi zajedno moramo činiti koliko možemo da se to više ne dešava i da obezbedimo stabilnost. U Knjigu žalosti prethodno su se upisali i srpski član i predsedavajuća Predstavništva BiH, Željka Cvijanović, te mnogobrojni građani, prenela je RTRS. (

NAPETA SITUACIJA NA KiM: Svi prilazi Banjskoj i dalje blokirani - Jarinje i Brnjak zatvoreni
U SELO Banjska, u opštini Zvečan, ni jutros se ne može ući ni izaći. Svi prilazi su blokirani jakim policijskim snagama, a još uvek nije poznato kada će biti odblokirani.
25. 09. 2023. u 09:43

"ČEKAM DA SE OPET NAPIJE I DA ME OVAJ PUT UBIJE": Jeziva ispovest supruge slavnog hrvatskog sportiste
Javnost u Hrvatskoj još je zgrožena vešću da je njihov proslavljeni rukometaš Denis Buntić krvnički pretukao suprugu, a još je šokantnija vest da je on pušten iz pritvora uz zabranu prilaska supruzi.
25. 09. 2023. u 10:10

SRBIN DOVEO ŽENU HOLANĐANKU NA SLAVU Jedan običaj ju je šokirao: "Čuo sam njen vrisak, skočio sam kao oparen"
KULTUROLOŠKE razlike, način vaspitanja i običaji i navike vezaneza sredinu i poreklo mogu da budu kamen spoticanja u braku i vezi.
24. 09. 2023. u 09:11
Komentari (0)