PETKOVIĆ SA PORODICAMA UHAPŠENIH SRBA NA KiM: "Tu smo da se zajedno borimo za svakog čoveka" (FOTO)
06. 01. 2023. u 21:44
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Vlade Republike Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke, Petar Petković, razgovarao je sa porodicama uhapšenih Srba na KiM.

Foto: Fejsbuk printskrin/Dr Petar Petković
"Razgovarao sam večeras u Zvečanu sa porodicama naših uhapšenih Srba, Katarinom Adžić, Suzanom Trajković, Predragom i Suzanom Pantić i preneo im podršku predsednika Aleksandra Vučića, države Srbije i Kancelarije za Kosovo i Metohiju i ponudio im dodatnu pomoć.
Tu smo da se zajedno borimo za svakog našeg čoveka, rame uz rame i nastavićemo to da činimo zajedno jer samo tako smo dovoljno snažni da se odupremo svim poteškoćama.
BONUS VIDEO: SRBI ČEKAJU BOŽIĆ - Badnje veče u Velikoj Hoči
Preporučujemo

SVE ZA DEČJI OSMEH: Novogodišnji paketići za decu iz Sigurne kuće (FOTO)
28. 12. 2022. u 14:55

Deset stvari koje je po verovanjima ZABRANjENO raditi na Badnje veče i Božić
06. 01. 2023. u 09:24

CEO GOVOR PREDSEDNIKA VUČIĆA: Dajte da pokušamo da sačuvamo mir - ne dajući ni srce, ni dušu, ni kičmu naše zemlje i našeg naroda
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas narodu okupljenom na Trgu Svetog Đorđa u Somboru, na centralnoj državnoj manifestaciji povodom obeležavanja Dana sećanja na stradale u NATO agresiji 1999. godine. Njegov govor prenosimo u celosti.
24. 03. 2023. u 20:48

ŠOJGU: Municija s uranijumom narušiće zdravlje ukrajinskih vojnika, kao na KiM 1999. godine
RUSKI ministar odbrane Sergej Šojgu upozorio je danas da će municija sa osiromašenim uranijumom, koju Velika Britanija planira da pošalje Ukrajini, ozbiljno negativno uticati na zdravlje ukrajinskih vojnika koji je budu koristili, kao što je to bio slučaj sa vojnicima NATO-a na Kosovu i Metohiji 1999. godine.
22. 03. 2023. u 09:08

HRVAT SE POLIO BENZINOM I ZAPALIO ZBOG DRLjAČE: "Celog života se borim protiv Srba, a on peva u mom selu!" Bora nije mogao da razume mržnju
HRVAT Stojan Celiščak (1970), učesnik rata u kojem se raspala bivša Jugoslavija, polio se benzinom, a potom zapalio u znak protesta jer je poznati srpski pevač Bora Drljača, imao koncert u njegovom rodnom mestu Lepavina, nadomak Kostajnice.
25. 03. 2023. u 14:45
Komentari (0)