VESELO: Ministar Mali sa voditeljkom pevao pesmu “Moj mali je opasan”, a damama poklonio cveće koje privlači pare
MINISTAR finansija Siniša Mali gostovao je danas u jutarnjem programu na TV Pinku.
Foto: Printskrin/TV Pink
Voditeljka je rekla da je spremila izazov za Sinišu Malog i otpevala mu je pesmu “Moj mali je opasan”, a onda je i ministar zapevao sa njom. Potom je Mali naručio pesmu “Jovano, Jovanke”.
Nakon gostovanja, ministar je postavio sliku sa Ade Ciganlije gde je istrčao 21 kilometar uz reči:
- Prvi dan u godini - red, rad i disciplina! 21 km na Adi Ciganliji… Spremamo se za nove izazove i idemo dalje! - napisao je Mali.
Preporučujemo
ĐURIĆ U NjUJORKU: Ministar sutra na sednici Saveta bezbednosti UN o radu UNMIK-a na KiM
08. 04. 2026. u 15:27
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (1)