"PUNA PODRŠKA, PREDSEDNIČE" Mali: Odlika velikih državnika je što su veliki i u „ratu“, ne samo u miru
MINISTAR finansija Siniša Mali objavio je povodom otkrića da je planiran atentat na predsednika Vučića da je odlika velikih državnika što su veliki i u „ratu“.
Foto: Instagram/ mali_sinisa
- Odlika velikih državnika je što su veliki i u „ratu“, ne samo u miru. Već nekoliko godina traje rat predsednika Aleksandra Vučića protiv mafije, rat u kome je optuživan da je odgovoran za zlodela kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Nakon što smo čuli iz sudnice Specijalnog suda da je Vučić bio meta planiranog ubistva, još je jače brujala tišina onih koji su mu podmetali veze za kriminalnim miljeom, uvlačili njega, ali i njegovu porodicu - objavio je Mali na svom Instagram profilu.
- Čujemo tu tišinu danas. Zato ne očekujem izvinjenje od onih koji su ga napadali, jer znamo da neće stići. Očekujem samo realne stvari – da uz podršku iskrenih prijatelja koje prepoznaje Aleksandar Vučić nastavi ovu tešku borbu, do pobede. Nismo daleko od toga. Puna podrška, predsedniče.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (62)