VUČIĆ SA RAMOM U BEOGRADU NA VODI: "Ponosan na prijateljstvo sa Albanijom" (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografiju sa Edijem Ramom, premijerom Albanije.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
- Ponosan na Beograd na vodi i prijateljstvo sa Albanijom koje smo uspostavili u poslednjih nekoliko godina - naveo je Vučić.
Podsetimo, albanski premijer gost je Beograda u sklopu Samita u okviru inicijative Otvoreni Balkan.
Samitom su predsedavali predsednik Srbije Aleksandar Vučić, premijer Albanije Edi Rama i premijer Severne Makedonije Dimitar Kovačevski. Prisustvovali su i premijer Crne Gore Dritan Abazović, predsedavajući Veća ministara BiH Zoran Tegeltija, ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto i njegov turski kolega Mevlut Čavušoglu.
Preporučujemo
JEDAN OD OSNIVAČA OTVORENOG BALKANA: Vučić objavio fotografiju sa Zoranom Zaevim (FOTO)
02. 09. 2022. u 18:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEMA VIŠE IZBORA U OVOJ ZEMLjI: Oglasio se predsednik i šokirao sve
PREDSEDNIK Nikaragve Danijel Ortega izjavio je da u toj centralnoameričkoj zemlji više neće biti održavani izbori, čime je dodatno zatvorio mogućnost da opozicija na izborima pokuša da preuzme vlast od administracije koju vodi zajedno sa suprugom Rozarijom Muriljo.
21. 07. 2026. u 14:01
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (2)