SRBIJA JE MORALA DA POKAŽE ZUBE: Miloš Jovanović o nedavnim dešavanjima na KiM (VIDEO)

MILOŠ Jovanović, predsednički kandidat koalicije NADA, rekao je povodom napada na Srbe na Kosmetu i provokacija prištinskih institucija da se srpska vlast ponela odgovorno i primereno u toj situaciji.

СРБИЈА ЈЕ МОРАЛА ДА ПОКАЖЕ ЗУБЕ: Милош Јовановић о недавним дешавањима на КиМ (ВИДЕО)

Foto: Printscreen/Pink TV

- Nije imala drugu opciju nego da pokaže zube onima koji pucaju na Srbe na severu KiM. To nije bio blef, i to nisu lake odluke - rekao je Jovanović, koji je pohvalio jačanje Vojske Srbije, bez koje nema očuvanja mira.

On je rekao da je Srbija na putu jačanja, od vojnog pa nadalje.

Voditeljka je tada konstatovala da su zbog tog jačanja sve češći napadi iz Hrvatske na Srbiju.

- Pa naši veliki prijatelji Hrvati... A čime će drugo da se bave Hrvati? - pitao je Miloš Jovanović.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

Delta Real Estate lider zelene gradnje u Srbiji