SREĆNI ROĆKO: Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković imao neobičan susret sa simpatičnim brkicom
GRADONAČELNIK Banjaluke Draško Stanivuković često razgovara sa građanima.
Foto Instagram
Uobičajene teme o potrazi za poslom ili velikim dažbinama ponekad zamene i priče onih koji - žive na sreću.
Takav je baš bio susret za vikend sa jednim, kako je Stanivuković napisao na "Instagramu", simpatičnim brkicom iz sela Babići, kojeg svi zovu Roćko.
- Kaže da je ceo život voleo da testira svoju sreću kroz igre. I to ništa ne bi bilo neobično da mi nije rekao da je osim automobila, preko igara na sreću sebi, za života, sagradio i spomenik - napisao je Stanivuković uz fotografiju sa Roćkom.
Preporučujemo
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)