KURTIJEVI MEDIJI UDARAJU PO PREDSEDNIKU SRBIJE: Pobedila je Vučićeva lista koja je čvrsto protiv uvođenja sankcija Rusiji!
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić opet se našao na udaru Kurtijevih medija.
Foto: Printskrin
Naime, Gazeta Ekspres prenosi tekst pod naslovom "Pobednici poslednjih izbora u Srbiji su uz Rusiju i protiv uvođenja sankcija Putinovoj zemlji".

Podsetimo, predsednik Srbije i juče je bio na udaru prištinskih medija. Direktorka Helsinškog odbora za ljudska prava u Srbiji Sonja Biserko osula je drvlje i kamenje po predsedniku Vučiću govoreći da je njegova pobeda prepreka priznavanju Kosova od strane Srbije i dokaz da će Srbija biti faktor nestabilnosti na Balkanu.
BONUS VIDEO: SVE ZARAD VLASTI, NOVCA I MOĆI: Laži opozicije ruše se kao kula od karata
Preporučujemo
SONjA BISERKO U KURTIJEVIM MEDIJIMA NAPALA VUČIĆA: Njegova pobeda je prepreka priznavanju Kosova
20. 12. 2023. u 10:39 >> 10:41
ŽENE POLUDELE ZA NjIM: Ko je zgodni reporter RTS-a o kome svi pričaju? (FOTO)
19. 12. 2023. u 15:43
ČEKA IH VELIKI NOVAC: U januaru deblji novčanici za tri znaka Zodijaka
19. 12. 2023. u 16:21
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (41)