SKUPŠTINA IZABRALA PREDSEDNIKE SUDOVA: Na čelu Privrednog suda u Beogradu sudija Jovana Jovanović
SKUPŠTINA Srbije izabrala je danas predsednika sudova u Beogradu, Kragujevcu i Pančevu.
Radovi na zgradi Privrednog suda izvode se pod nadzorom Zavoda za zaštitu spomenika kulture
Za predsednika Apelacionog suda u Kragujevcu izabran je sudija Aleksandar Blanuša, za predsednika Višeg suda u Pančevu sudiju Milicu Gavrančić i za predsednika Privrednog suda u Beogradu sudiju Vrhovnog kasacionog suda Jovana Jovanovića.
Poslanici su usvojili odluku o prestanku funkcije predsednika Prekršajnog suda u Zrenjaninu Mirjani Istrat zbog navršenja radnog veka.
Preporučujemo
EVO ZAŠTO JE UKINUTA PRAVOSNAŽNA PRESUDA ŠARIĆU: Vrhovni kasacioni sud objasnio odluku
15. 06. 2021. u 16:42
EU PROTIV BERLINA: EK počinje postupak protiv Nemačke zbog kupovine obveznica?
08. 06. 2021. u 20:03
NEVEROVATNO OTKRIĆE U RUMUNIJI: Koristila kamen kao držač za vrata, ispostavilo se da vredi milion evra
KAŽU da je nečije smeće nečije blago, ali komad „kamena“ koji je decenijama držao vrata otvorenim predstavlja blago po gotovo svačijim standardima.
09. 12. 2025. u 16:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)