ITALIJAN JE SVE BOLJI NA BRZIM PODLOGAMA: Australijanac bez problema u prvom kolu!
LORENCO Muzeti i Kristofer O'Konel će odmeriti snage u drugom kolu Čengdua.
FOTO: Tanjug/AP
Italijan je imao dobru sezonu i spreman dočekuje azijsku turneju, na travi je igrao veoma dobro, stigao je do polufinala Vimbldona, gde je eliminisan od strane Novaka Đokovića.
Kasnije je na Olimpijskim igrama u Parizu doneo bronzano odličje svojoj zemlji.
Lorenco se najbolje snalazi na šljaci, ali ove sezone je pokazao da je napredovao na svim poljima, te možemo od njega očekivati dobre rezultate i na betonu.
Njegov današnji protivnik je u prvom kolu eliminisao Rusa Pavela Kotova maksimalnim rezultatom.
Verujemo da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.
NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,52)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
LjUDI ŠOKIRANI SCENOM NA RTS-U: Umesto zastave Srbije - OVO! A evo kako je skandal objasnio Javni servis!
Srbija i Španija igraju veliki derbi 2. kola Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026 čiji je domaćin Beograd, ali pred taj meč još se ne smiruju strasti od onoga što se desilo na debiju "delfina" na ovom šampionatu, kada su igrali protiv Holandije.
12. 01. 2026. u 16:50
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
ODUŠEVILA RUSIJU: Ukrajinka posle finala javno ponizila Arinu, a kada su se reflektori ugasili Sabalenka je uradila - ovo
ARINA Sabalenka ne samo da je odbranila titulu na VTA turniru u Brizbejnu, već je tom prilikom beloruska teniserka oduševila i svoju zemlju, ali i Rusiju - sa čijim teniserkama i ona nastupa bez državnih obeležja otkako je počeo rat u Ukrajini, odnosno "Specijalna vojna operacija", kako to Ruska Federacija zove.
12. 01. 2026. u 16:25
Komentari (0)