BULSI SU SLAVILI NA SVOM TERENU: "Stršljenovi" žele da poprave utisak pred svojim navijačima!
U noći između ponedeljka i utorka gledaćemo okršaj Čikaga i Šarlota.
Tanjug/AP
Pre tri dana smo gledali duel ovih rivala u Ilinoisu, a domaćin je slavio rezultatom 104:91. U prvom poluvremenu je viđena rezultatska klackalica, da bi nakon pauze Bulsi preuzeli kontrolu nad utakmicom. Polovinom treće deonice su stekli dvocifrenu prednost koju su održavali do kraja meča.
Čikago trenutno zauzima desetu poziciju na Istoku, a u dosadašnjem delu sezone upisao je 16 pobeda i 21 poraz.
Njihov današnji rival igra daleko slabije. Klifordovi puleni su ostvarili samo osam pobeda uz čak 25 poraza.
Verujemo da će večeras domaćin pružiti jak otpor i da neće izgubiti sa više od 11 razlike.
NAŠ TIP: H1 11,5 (kvota 1,45)
POGLEDAJTE TREĆU EPIZODU EMISIJE "KLADIONIČARSKE PRIČE"
Preporučujemo
VREME ISTIČE ZA JUNAJTED I TEN HAGA: Vigan je nepredvidljiv u FA kupu, ali mu crveni deo Mančestera manje leži od plavog
08. 01. 2024. u 12:45 >> 12:45
"AJKULE" SU OPASNE U GOSTIMA: Partizanov dželat u krizi rezultata
08. 01. 2024. u 09:53 >> 09:53
RUSI "RAZNELI" BRITANCE: Prvi put od početka rata u Ukrajini okršaj je bio "bez rukavica"
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... Rusi se polako vraćaju i - prvi put su za rivala imali i svoje velike protivnike na međunarodnoj sceni - a Velika Britanija se u tom sportskom okršaju nije dobro provela.
08. 04. 2026. u 16:26
PREMINUO DUŠKO VUJOŠEVIĆ
Nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević preminuo je ove srede u 67. godini.
08. 04. 2026. u 12:10
SRBI IZBAČENI IZ REPREZENTACIJE BOSNE I HERCEGOVINE? Zbog himne "Bože pravde" ostao bez Mundijala, oglasio se i Vico Zeljković
BOSNA i Hercegovina se plasirala na Svetsko prvenstvo u fudbalu.
08. 04. 2026. u 08:05 >> 08:18
Komentari (0)