FRANCUZ JE BIO SJAJAN U DEJVIS KUPU: Manarino "lovi" anonimusa!
ADRIJAN Manarino i Alibek Kačmazov odigraće meč drugog kola Astane.
Foto Profimedia
Nakon Otvorenog prvenstva Amerike Francuz se odazvao pozivu reprezentacije i zaigrao u Dejvis kupu.
Levoruki teniser je svojoj ekipi doneo dva boda, najpre je savladao Švajcarca Dominika Štrikera, da bi kasnije u okršaju sa Australijom bio bolji i od Maksa Persela.
Turnir u Astani je dobro počeo, na samom startu je eliminisao sunarodnika Artura Rinderkneša maksimalnim rezultatom.
Sa druge strane momak iz Vladikavkaza je prvi ATP meč ove godine odigrao prošle nedelje u Čengduu i poražen je od Kristofera O Konela u prvoj rundi.
Do glavnog žreba Astane je stigao preko kvalifikacija, da bi u prvom kolu bio bolji od Korentana Mutea u dva seta.
Ovi rivali se nikada do sada nisu sastali, a naša procena je da će Manarino opravdati ulogu favorita.
NAŠ TIP: 1-1 (kvota 1,50)
Preporučujemo
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Putin u neverici! Odredio čoveka da uvede red - svi mu odbili poslušnost!
Najnovije vesti iz Rusije sigurno nisu onakve kakvim ih je zamiljšao ruski predsednik Vladimir Putin kada je odredio da novi ministar sporta bude Mihail Degtjarjov.
23. 04. 2026. u 18:55
Rusija "raznela" Nemice! Prvi put od početka rata u Ukrajini okršaj je bio "bez rukavica"
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... Rusi se polako vraćaju i - prvi put su za rivala imali i svoje velike protivnike na međunarodnoj sceni - aNemačka se u tom sportskom okršaju nije dobro provela.
23. 04. 2026. u 13:30
Komentari (0)