UBEDLJIVA KORDOBA: Dragiša Gudelj bek Kadiza B, tipuje treću ligu Španije

05. 12. 2021. u 15:01

Ekipa Kadiza B, našeg Dragiše Gudelja, u proteklom kolu gubila je u gostma u prvom poluvremenu protiv Don Benita sa 2:0.

УБЕДЉИВА КОРДОБА: Драгиша Гудељ бек Кадиза Б, типује трећу лигу Шпаније

Igrao se 80 minut, sudija je dosudio penal za Kadiz B, a naš internacionalac je sa bele tačke raspalio u same raklje. U nastavku, posle par minuta opet je Gudelj, efektno, makazicama doneo izjednaćenje, da bi odmah zatim njegov tim postigao još jedan gol za veliki preojret (3:2). Tako se u timu kola našao Dragiša Gudelj jedini koji je dobio ocenu 10.

Prijaju pohvale ali fokusiran sam na sledeću utakmicu  koju moram dobro odigrati, a  očekujem da pobedimo Tamaraseite, poslednjeplasirani tim u ligi – kaže Gudelj u razgovoru za Tip.- Takođe, Kordoba je ubedljiva, u vrhu je tabele i po meni je sigurna dvojka u ovom kolu.