NA KiM 31 NOVOZARAŽENI: Drugi dan za redom bez preminulih
NA Kosovu i Metohiji je u poslednja 24 sata zabeležen 31 novi slučaj koronavirusa, a drugi dan zaredom nije bilo preminulih od posledica kovid-19, saopštio je Institut za javno zdravlje u Prištini.
Kosovska Mitrovica / Foto P. Milošević
Kako je objavljeno na Fejsbuk stranici Instituta, u proteklom danu testirano je 3.012 uzoraka.
Trenutno je aktivan 3.631 slučaj koronavirusa, prenosi Kosovo onlajn.
Od početka pandemije registrovana su 107.244 slučaja, a od posledica kovida-19 preminulo je 2.239 osoba.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)