JOŠ VERUJU U SLOBODARSTVO I ANTIFAŠIZAM: SUBNOR u Vršcu primio novih 13 članova i sada ih ukupno ima 893
VRŠAČKI SUBNOR je na svečanoj sednici povodom Dana žena, kada su članicama odbora simbolično uručili cveće, primio još 13 novih članova u svoje udruženje.
Foto. SUBNOR
Sada ukupno imaju 893 člana, što dokazuje da Vrščani i dalje neguju vrednosti slobodarstva i antifašizma. Jedna su od najbrojnijih organizacija u tom gradu.
Osim što su podsetili na činjenicu da je 8. mart u Srbiji prvi put proslavljen već 1914. godine, čak 47 godina pre demokratske Švajcarske, koja je to uradila 1961. godine, istakli su i da je važno vakcinisati se protiv korona virusa. Velika većinja njih je to već uradila.
Preporučujemo
SEĆANjE NA IGMANSKI MARŠ: Položeni venci kraj Spomenika oslobodiocima u Kragujevcu
27. 01. 2021. u 15:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (1)