OBJAVLJENO 260 TV REPORTAŽA, 150 NOVINSKIH TEKSTOVA: Profesor kuvarstva iz Despotovca ponosan na svoje i uspehe učenika
PROFESOR kuvarstva u Tehničkoj školi u Despotovcu Dejan Novaković od novinskih tekstova u kojima se govori o njegovim i uspesima njegovih đaka, napravio je zanimljiv kolaž, koji krasi zid školske kuhinje.
Foto: Z. Gligorijević
Kako bi zaintrigirao buduće generacije kuvara, napravio je i odličan marketinški potez, kada je pre nekoliko dana kreirao fejsbuk stranicu „Čudesni svet kulinarstva profesora Dejana Novakovića i njegovih kuvara".
Na njoj postavlja recepte, zanimljivosti iz sveta kulinarstva, ali i fotografije svojih učenika.
- Tokom 25 godina rada u prosveti više desetina dnevnih i nedeljnih listova objavilo je više od 150 članaka, među kojima su veoma brojni tekstovi „Večernjih novosti“. Ponosan sam i što su RTS, regionalne i lokalne televizije o mojim kuvarima objavile 260 reportaža, dok su razni portali o nama pisali stotinak puta – kaže Novaković za „Novosti“.
Foto: Z. Gligorijević
Preporučujemo
MIRISI SA SLIKE: Gordana Čomić se ponovo pohvalila svojim specijalitetima
20. 01. 2021. u 14:44
KAO DA JE PROLEĆE: U dvorištu Stojanovića procvetale visibabe i ljubičice (FOTO)
08. 01. 2021. u 13:57
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)