HOSPITALIZOVANO 160 PACIJENATA: Epidemiološka situacija u Čačku
U ČAČANSKOJ bolnici od posledica infekcije korona virusom tokom nedelje noći i ponedeljka ujutru preminula su još dva pacijenta.
Foto: V. Ilić
Umrli su M. O. (80) iz Čačka i D. P. (89) iz Ivanjice.
U paviljonima čačanske bolnice koji su pretvoreni u Kovid odeljenja trenutno je hospitalizovano 160 pacijenta, dvoje više nego prehodnog dana.
U protekla 24 sata bilo je 11 prijema i sedam otpusta.
Na intenzivnoj nezi, gde leže bolesnici sa najtežom kliničkom slikom, trenutno se nalazi 13 pacijenata, od čega je njih devetoro na respiratoru.
Za poslednja 24 časa u prijemno-trijažnoj ambulanti Opšte bolnice Čačak, sa simptomima i znacima kovid infekcije pregledano je 45 pacijenta. Juče su evidentirana 44 pregleda.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VIŠE UMRLIH BILO PRE KORONE: Iznenađujući podaci Republičkog zavoda za statistiku
24. 07. 2020. u 17:14
RASTE BROJ ZARAŽENIH: Na području Braničevskog okruga 18 novozaraženih virusom korona
24. 07. 2020. u 15:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)