IZMENE DNEVOG REDA PREDSTOJEĆE SKUPŠTINSKE SEDNICE U VRANJU Poskupljenje grejanja na - čekanju

Јелена Стојковић
Jelena Stojković

01. 10. 2025. u 20:00

ODBORNICI Skupštine u Vranju 3. oktobra trebalo je da razmatraju prethodno usvojen predlog Gradskog veća o poskupljenju daljinskog grejanja za 20 odsto. Međutim, u dopuni materijala, juče su dobili informaciju da se ova tačka skida sa Dnevnog reda.

ИЗМЕНЕ ДНЕВОГ РЕДА ПРЕДСТОЈЕЋЕ СКУПШТИНСКЕ СЕДНИЦЕ У ВРАЊУ   Поскупљење грејања на - чекању

Foto D. N.

Direktor ovdašnjeg JP "Novi dom" Goran Petrović kaže da na ovu odluku gleda kao na odlaganje i nada se da ovim neće biti ugroženo poslovanje preduzeća.

Podsetimo, članovi Gradskog veća u Vranju ranije su prihvatili predlog Nadzornog odbora pomenute firme, uz obrazloženje da je poslednje poskupljenje od 10 odsto odobreno u leto 2022. Trenutno, cena grejanja za nešto više od 2.000 korisnika u gradu pod Pržarom po kvadratu iznosi 98,61 dinar, bez poreza, a najavljeno je da će ova usluga - uprkos predloženoj korekciji cene - ostati među najjeftinijim u Srbiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)