OSLIKAVALI GRNČARIJU: Kreativan dan u paraćinskom Klubu za stare (FOTO)
KLUB za stare u okviru Centra za socijalni rad u Paraćinu animira svoje korisnike brojnim sekcijama, a mnoge kreativne članice – penzionerke često učestvuju u zajedničkim aktivnostima koje klub organizuje.
Foto: Fejsbuk/Klub za starija i ostarela lica
Jedna od takvih bila je i radionica oslikavanja grnčarije, koju je klub dobio zahvaljujući svom nedavno preminulom članu Tomislavu Rajiću, poznatom po izradi takvih predmeta.
U radionici su učestvovali i korisnici Dnevnog boravka za decu i mlade sa smetnjama u razvoju, koji je takođe jedna od radnih jedinica Centra za socijalni rad.
Zajednička aktivnost animirala je učesnike iz dve generacijski veoma različite grupe, a razmena iskustava i druženje potvrdili su da za stvaranje i kreaciju nikada nije kasno, kažu u Klubu, zadovoljni upriličenim kreativnim danom.
Preporučujemo
TRADICIONALNA PODRŠKA: Most "Vrla" most u Vladičinom Hanu u bojama Dana retkih bolesti
26. 02. 2026. u 19:25
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)