MEŠTANI UREĐUJU OBALU BEGEJA: Radna akcija stanovnika  Žitišta

Bogoljub Grujić

09. 02. 2025. u 09:38

JEDINSTVENOM radnom akcijom, složni i vredni meštani Žitišta kod Zrenjanina, započeli su uređivanje nekada popularnog kupališta  na obali reke Begej.

МЕШТАНИ УРЕЂУЈУ ОБАЛУ БЕГЕЈА: Радна акција становника  Житишта

A, Amižić

- Očistili smo deo korita Begeja od mulja, šuta, stakla i rastinja i nasuli krupni šljunak,a to je važno, pre nego što se podigne nivo Begeja - uglas poručuju  mladi iz Žitišta koji su započeli akciju uređenja i planiraju njen nastavak već za narednu subotu, 15. februara, uz napomenu da je očišćeno smeće i rastinje a izravnat je teren na pesku i proširen deo kupališta.

-  Svakako najveća novina tokom ove radne akcije je postavljanje dve skakaonice, a nadamo se da će se još ljudi pridružiti, jer je ideja zdrava, da Žitište dobije u budućnosti lepo uređeno kupalište - dodaju mladi iz Žitišta, ujedinjeni i rešeni da njihova varoš, dobije moderno i uređeno kupalište.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.

26. 03. 2026. u 12:34

Komentari (0)

STIŽE JOŠ JEDAN FINAC U PARTIZAN? Nakon Murinena crno-beli dovode još jednog reprezentativca zemlje hiljadu jezera