IGRA DIRKI I ŽICA: Koncert u leskovačkoj Svečanoj sali
Kamerni orkestar „Amorozo“ večeras priređuje koncert u Svečanoj sali Skupštine grada Leskovca. Ovaj nastup je najavljen za 19 časova, a održava se pod nazivom „Igra dirki i žica“.
Foto: I.M.
Leskovačka publika imaće priliku da čuje troje srpskih mladih pijanista Kseniju Božilović, Jovanu Nikolić i Vuka Božilovića.
Oni će, sa leskovačkim kamernim orkestrom, svirati klavirske koncerte Baha, Mocarta i Šopena.
Koncert je deo projekta pod nazivom „Klasika u fokusu“ koji se realizuje pod pokroviteljstvom leskovačke lokalne samouprave.
Preporučujemo
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)