KLIZIŠTE KOD VRANJA: Obilne padavine izazvale odron na putu ka selu Vlase
Iz Kancelarije za vanredne situacije saopštili su danas da je na putu ka selu Vlase zbog obilnih padavina nastalo klizište i oštećenje na putu.
Foto: Grad Vranje
Na oštećenom delu puta vidljiva je deformacija visine od tri do pet metara. Urađeno je i proširenje kolovoza u desnoj traci, tako da je trenutna širina na kojoj je moguće odvijanje saobraćaja od 4 do 5 metara.
Iz Kancelarije za vanredne situacije upozoravaju da je zbog velikih deformiteta saobraćaj ugrožen i da je potrebno obustaviti saobraćaj za teška vozila.
Preporučujemo
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)