TURNEJA „SLOBODNE ZONE“: Od ponedeljka projekcije filmova u Paraćinu
U OKVIRU 18. turneje filmskog festivala „Slobodna zona“ u više od 50 opština i gradova u Srbiji, koja traje od marta do juna, za filmske sladokusce projekcije su zakazane naredne sedmice u Paraćinu.
Foto: Z. Rašić
Kako najavljuje tamošnji Kulturni centar, od ponedeljka do petka svake večeri u bioskopskoj sali Regionalnog inovacionog startap centra biće prikazani po jedan ili dva filma.
Na repertoaru su, redom, sledeći filmovi: Zlo ne postoji, Crveno nebo, Džoan Baez - Ja sam buka (dokumentarni) i Rana oklevanja, od ponedeljka do srede.
U četvrtak, 23. maja, takođe će biti prikazana dva dokumentarna filma: Neizbrisiva sećanja i Draga Fiona.
Poslednja projekcija zakazana je za petak, 24. maj, kada će posetioci moći da uživaju u filmu Sokolovo jezero.
Ulaz je slobodan do popune mesta, bez podele karata.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VRANjSKO KULTURNO LETO: Počinje Međunarodna likovna kolonija „Vranje 2026“
09. 07. 2026. u 14:54
DEO NOVOG NASELjA U PETAK BEZ TOPLE VODE: U toku rekonstrukcija vrelovoda
09. 07. 2026. u 14:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)