LEPE VESTI IZ NOVOG SADA: U KC Vojvodine prvi put rođene četvorke
NA Klinici za ginekologiju i akušerstvo Kliničkog centra Vojvodine danas su rođene četvorke, što je prvi put u istoriji te zdravstvene ustanove.
Foto N. Fifić
Kako se navodi u saopštenju, rođeni su jedan dečak i tri devojčice.
- Od kada se vodi evidencija o broju porođaja i broju živorođenih beba na Klinici za ginekologiju i akušerstvo nije zabeleženo da su rođene četvorke, sve do danas, 7. jula 2023. godine. U toku 2023. godine dva puta su rođene trojke, 19. maja 2023. i 5. juna 2023 - navodi se u saopštenju.
Dodaje se da je u poslednja 24 sata rođeno 17 beba - osam dečaka i devet devojčica, dok je od početka godine rođeno ukupno 3.295 beba.
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)