ISKLJUČENJA STRUJE U NOVOM SADU, RUMENKI I PETROVARADINU: Radovi na mreži u petak
ZBOG planiranih radova na električnoj mreži, u petak, 21. aprila, neće biti struje u pojedinim delovima Novog Sada, Petrovaradina i Rumenke.
S.B.
U Novom Sadu u Subotičkoj ulici neće biti struje od 9 do 10 časova, a u Cara Dušana 35 i Černiševskog 4 i 6, od 8.30 do 10:30 časova.
U Radničkoj ulici, brojevi od 18 do 24 i od 31 do 43 a, zatim u Maksima Gorkog i Stevana Musića, kao i u Zavod za zaštitu, agroekologiju i đubrivo, Institut za ratarstvo i povrtarstvo i Medicini rada, neće biti struje od 08:30 do 10 časova.
U Rumenki od 12 do 14 časova neće biti struje na Kisačkom putu od broja 6 do broja 20, a u Petrovaradinu, od 8.30 do 12.30 časova bez struje će biti Bukovački do i Ulica nova 5.
Preporučujemo
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)