LUTALICE MANJE „GRIZU“ BUDŽET - Manje odštetnih zahteva od ujeda pasa u Temerinu
U opštini Temerin znatno je smanjen broj pasa lutalica i odštetnih zahteva zbog njihovih ujeda
foto OU
Razlog je uvođenje Službe zoohigijene u JKP „Temerin“, koja sklanja napuštene pse sa javnih površina.
Dejan Bradaš, zamenik predsednika Opštine, naveo je da je 2020. za odštetu zbog napada pasa lutalica iz lokalnog budžeta isplaćeno 4,5 miliona dinara, a prošle godine 1.280.000.
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)