KRUŠEVAC POTOPLJEN: Zaseda Štab za vanredne situacije (VIDEO)
DVESTA protivgradnih raketa ispaljeno je juče iz Radarskog centra kako bi se sprečile drastičnije posledice nevremena u Kruševcu i okolini.
Foto: Printskrin
Olujno nevreme praćeno gradom pogodilo je juče oko 17 sati teritoriju grada, ali iz Štaba za vanredne situacije Gradske uprave, koji je u 9 sati počeo zasedanje, niko nije bio spreman da da izjave na ovu temu.
Za sada je poznato da su brojni podrumi na teritoriji grada bili pod vodom, da su pripadnici Odeljenja za vanredne situacije bili angažovani na crpljenju vode.
Najviše kiše palo je u naseljenom mestu Srnje, za četiri sata - 31 litar po metru kvadratnom. Udari vetra kretali su se od 54 kilometara na sat. Više informacija o posledicama nevremena očekuju se nakon završetka zasedanja Štaba za vanredne situacije.
Preporučujemo
KROV POTPUNO IZGOREO: Snimak požara na kući u Mladenovcu posle udara groma (VIDEO)
06. 07. 2022. u 00:24
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)