PREŽIVELI IZ AUTOBUSA SMRTI PREBAČEN U VRANJE: LJulzim Sulejmani na lečenju u Hirurškom bloku
DRŽAVLjANIN Srbije Ljulzim Sulejmani iz Preševa primljen je večeras u vranjski zdravstveni centar potvrdio je za "Novosti" direktor ove ustanove.
Foto: J.S.
- U ovom trenutku pacijent je stabilnog opšteg stanja, hospitalizovan je na odeljenju hirurgije u novom Hirurškom bloku.
S obzirom da je reč o našem državljaninu iz Preševa, sasvim je logično da kompletnu zdravstvenu negu dobije u matičnoj zdravstvenoj ustanovi kod nas - kaže Đorđević.
Podsećamo, Ljulzim Sulejmani iz Preševa je jedan od sedmoro preživelih u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 23. novembra u Bugarskoj.
Preporučujemo
PRONAĐENO TELO DETETA U OLUPINI AUTOBUSA: Nema osmog preživelog u nesreći u Bugarskoj
26. 11. 2021. u 17:14
SLEDI DNK ANALIZA: Na mestu nesreće u Bugarskoj pronađeni su ostaci 45 tela
25. 11. 2021. u 13:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NESTAO PRE 20 GODINA, PRONAĐEN MRTAV U ŠIBLjU: Telo identifikovano po zubima, MISTERIJA i dalje nije rešena
Rasel Skozi, IT stručnjak iz Velsa koji je nestao 2002. godine, pronađen je mrtav posle više od 20 godina u gustom šiblju nedaleko od Svonsija. Njegovi posmrtni ostaci identifikovani su pomoću stomatoloških kartona, ali...
24. 07. 2026. u 16:35 >> 17:07
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
Srbin autom "pregazio" Dunav i stigao do Hrvatske "ilegalno" - kad moćna reka presuši (FOTO)
POSEBNU pažnju privukao je vozač automobila sa srpskim registarskim oznakama, koji je preko gotovo isušenog dela korita stigao do Vukovarske ade.
24. 07. 2026. u 20:35 >> 20:36
Komentari (0)